1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!! - Grupbilet.com.tr
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!! ..

1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!

Yurt Dışı Turlar

BÜYÜLÜ KÜBA TURU PROGRAMI

 

SANTA CLARA VE CIENFUEGOS TURLARI DÂHİLDİR!

SADECE PASAPORT GÖRÜNTÜSÜ İLE KÜBA VİZESİ İMKÂNI!

 

HAVANA 4 – TRINIDAD 1 – VARADERO 2 GECE KONAKLAMA!

 

1. Gün İSTANBUL – MOSKOVA – HAVANA

Küba seyahatinize neşe katmak için özel uğurlamayla operasyon ekibimiz ile gece saat tam 00.05’da Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma tura katıldıktan sonra seyahatinizin geri kalan kısmında keyifinize bakacaksınız. Bagaj, pasaport ve biniş işlemlerinden sonra, saat 02.40’te AEROFLOT Havayolları’nın SU 2135 tarifeli sefer ile Moskova’ya uçuş. Yerel saat ile Moskova Havaalanına 06.15 ‘te Moskova’ya varış. Saatlerinizi 2 saat ileri almayı unutmayın. 1.30 saat bekleme süresinin ardından uçak değişimi ile 07.45’te AEROFLOT Havayollarının SU 150 tarifeli seferi ile Küba’nın başkenti Havana’ya hareket yaklaşık 9,5 saatlik uçuştan sonra Küba saati ile 12.45’te Havana’ya varış, Saatlerinizi tekrar 9 saat geri almayı unutmayın. Jose Marti Havaalanında karşılanmamızın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün HAVANA

Sabah kahvaltısının ardından saat 09.00’da Havana şehir turuna çıkılacak. HAVANA Şehri, Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesini gezeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra Havana Club Rom Müzesini gezecek ve şeker kamışının roma dönüştüğü uzun macerayı izleyeceğiz. Dileyen misafirlerimiz Ekstra Tropicana Show (120 Eur) turumuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.

 

3. Gün HAVANA

Sabah kahvaltısından sonra günün geri kalanında Havana sokaklarında dolaşmak için serbest zaman. Konaklama otelimizde. Ekstra: (85 Eur) Dileyen misafirlerimiz kahvaltının ardından 08.30′da Pinar del Rio – Vinales Turu‘na katılabilirler. Puro fabrikasının ünü tüm dünyaya yayılmış bölgesinde Küba Purolarının yerinde nasıl yapıldıgını göreceksiniz. Donatien Puro Fabrikasını ziyaret edip, ardından Vinales kasabasına gidip, Los Jazmines Seyir Terasından Vinales Vadisinin muhteşem manzarasını izliyorsunuz. Saat 13.30′da öğle yemeği El Palenque Restoran’da yenilecektir. Yemek sonrası “Cueva del Indio” mağarasının içindeki nehri sandalla gezdikten sonra Mural de la Prehistoria’da inanılmaz güzelliğe sahip doğada Leovigildo tarafından çizilmiş kocaman bir yaglı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak yerli bir aileye misafirliğe gidiyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş.

 

4. Gün HAVANA ( 1 MAYIS )

Bugün 1 Mayıs, törenlerin en çoşkulu kutlandığı yerdeyiz. Sabah saat 06.00’da lobide buluşuyoruz.. Türk bayraklarımız, kırmızı-beyaz t-shirtlerimizle, Küba yöresel dansları eşliğinde büyük korteje katılıyoruz. Devrim Meydanı’na kadar Küba halkı ve dünyanın dört bir yanından gelen halklar ile birlikte yürüyoruz. Bu anlarda, Küba’nın bu özel günü olan 1 Mayıs’ta, 54 yıl boyunca yapılan etkileyici, duygulandırıcı ve nefes kesen gösterilere şahit olacaksınız. Kutlamalar sonrasında Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Hemingway turuna katılabilirler ( 75 Eur ) son 20 yılını Küba’da geçiren ünlü yazar Ernest Hemingway,Ambos Mundos otelde 7 yıl kaldığı 511 nolu odayı, Havana’ya 20 dakika uzaktaki küçük bir Küba balıkçı köyü olan ünlü romanı “İhtiyar Balıkçı ve Deniz” yazdığı yer olan ve yazarın öğlen yemeklerini yediği Cojimar köyüne gidip Las Terezzas restaurantta öğle yemeğimizi alacağız. ‘’Çanlar Kimin için çalıyor ‘’ romanından kazandığı para ile aldığı, Muhteşem La Vigia çiftliğindeki evi La Finca’yı, bugün Hemingway müzesini olarak kullanılan evini gezeceğiz. Öğlen yemeği sonrası Havana ya geri dönüp serbest zaman Ernest Hemingway'i hatırlatacak La Bodeguita del Medio'da, La Floridita’da Daikiri içebilir, hemen her sokakta, barda söyleyen müzisyenlere eşlik edebilirsiniz. Latin Müzik yapılan sokak cafelerinde hoşça vakit geçirebilir ve kentin en hareketli caddelerinden biri olan Calle Obispo’da yürüyüş yapabilirsiniz. Bu cadde üzerinde el sanatları ile ilgili küçük dükkanlar, kitapçılar, galeriler, barlar ve cafeler bulabilirsiniz. Akşam dilerseniz ( 80 Eur ) Ünlü Kübalı grup Compay Segundo ile birlikte çalmış Kübalı sanatçıların canlı ritmleri ve salsa dansları eşliğinde, Plaza de Vieja’da ki otantik restorantımızda, şehrin en güzel istakozunu yapan mutfağı ile ünlü resturantta canlı Küba müziği eşliğinde Istakoz menülü keyifli bir akşam sizleri bekliyor Tur sonrasi serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDAD

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Trinidad’a hareket. Yol üzerinde Havana’ya yaklaşık 3 saat mesafedeki Cienfuegos şehrini de panoramik olarak geziyoruz. Gezi esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Cienfuegos Tarihi Merkezi, Valle Sarayı, Jose Marti Parkı, Prado Promenade ve Malecon Bulvarını göreceğiz. Öğle yemeğimizi serbest olarak Cienfuegosta yerel restoranda alıyoruz. Şehir turumuzun ardından 1 saat mesafedeki Trinidad'da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Trinidad’daki otelimizde.

 

6. Gün TRINIDAD – SANTA CLARA - VARADERO

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve ardından Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kent olan Trinidad şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ingenios Vadisi ve Trinidad Şehri gezisi esnasında; rom, limon, bal ve su ile yapılan içkisi ile meşhur La Canchanchara Barı göreceğiz. La Canchanchara’nın tadına baktıktan sonra Varadero’ya doğru yola çıkıyoruz öğle yemeğimizi serbest olarak yol üzerinde yerel bir restoranda alarak, özel otobüsümüz ile Varadero’ya devam ediyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi esnasında en çetin savaşlara sahne olan Santa Clara’yı geziyoruz. Gezi esnasında Che Guevara’nın 37 arkadaşı ile birlikte ebedi istirahatinde bulunduğu Anıt Mezarı ve Zırhlı Tren göreceklerimiz arasında. Varadero’daki otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

7. Gün VARADERO

Sabah kahvaltısınında ardından günün geri kalanında eşsiz kumsalın tadını çıkarmak için serbest gün. Dilerseniz, extra ( 125 Eur ) Crusero Del Sol gezisine katılabilirsiniz. Marina Gaviota’dan bineceğiniz Katamaran’da hoşgeldiniz kokteyli eşliğinde Mercan resiflerine gidiyoruz, şnorkelle dalış a yakın fırsatımı olacak. Rancho Cangrejo’yu ziyaret edecek, yunuslarla yakınlaşacağız. Cayo Blanca’da alıcağımız deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeğinden sonra yüzme ve güneşlenme için serbest saatlerimiz var... 

 

8. Gün VARADERO – HAVANA – MOSKOVA

Sabah kahvaltıdan sonra Havana’ya transfer. Geri dönüş öncesinde alışveriş yapabilmeniz için serbest vakit daha sonra Jose Marti Havaalanına’na transfer. Havana’dan 15.45’te AEROFLOT Havayollarının SU 151 tarifeli seferi ile Moskova’ya hareket. Geceleme uçaktadır.

 

9. Gün MOSKOVA – İSTANBUL

Saat 10.00’de Moskova’ya varış. Saatlerinizi 7 saat ileri alıyoruz. 2 saat 10 dakikalık bekleme süresinin ardından uçak değişimi sonrası AEROFLOT Havayollarının SU 2132 tarifeli seferi ile 14.15′da İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 17.55’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve hizmetlerimizin sonu. İstanbul’a vardığınızda saatlerinizi 2 saat geri almayı unutmayın. Bir başka gezimizde tekrar buluşmak dileğiyle.

1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÜYÜLÜ KÜBA TURU SADECE 6699 TL !!!